Jdi na obsah Jdi na menu
 


14. 6. 2011

I. ročník soutěže MINI Star byl zahájen v září 2010 za účasti 15 mužstev.

V říjnu se dodatečně přihlásilo mužstvo FK Brandýs - Boleslav. Mužstva byla původně rozdělena do tří pětičlenných skupin, FK Brandýs - Boleslav, byl přiřazen do skupiny C jako šesté mužstvo. V lednu 2011 byla připsána mužstva Dráčata Kyje a SK Horní Měcholupy (viz níže). Dále tedy pokračovalo 18 mužstev ve třech skupinách.   

KONEČNÁ TABULKA SKUPINY A ( pořadí v každé skupině bylo vytvořeno na základě pořadí v jednotlivých turnajích, kdy vítěz jednotlivého turnaje získal 6 bodů, druhé mužstvo 5 bodů a dále postupně až k šestému místu, za něž tým vybojoval jeden bod):

 

1. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                  46 BODŮ

2. SK VIKTORIA ŽIŽKOV             37 BODŮ

3. SK ÚVALY                                  36 BODŮ                                     

4. SK ČESKÝ BROD                       16 BODŮ

5. AFK MILOVICE                          15 BODŮ

6. DRÁČATA KYJE                           8 BODŮ    

 

KONEČNÁ TABULKA SKUPINY B :

1. FK ZENIT ČÁSLAV                   47 BODŮ                               

2. FK ÚJEZD NAD LESY               37 BODŮ

3. PRAGIS SATALICE                    35 BODŮ

4. RADOŠOVIČTÍ TYGŘI              15 BODŮ

5. SK HORNÍ MĚCHOLUPY         13 BODŮ

6. ČECHIE DUBEČ                          8 BODŮ    

 

KONEČNÁ TABULKA SKUPINY C :

1. DRÁČATA KBELY                         48 BODŮ

2. FK VIKTORIA ŽIŽKOV                 44 BODŮ

3. FK KLÁNOVICE                            32 BODŮ

4. SK KLADNO                                  28 BODŮ

5. LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE    15 BODŮ

6. FK BRANDÝS-BOLESLAV           15 BODŮ

O putovní pohár soutěže se tak v sobotu 4.6.2011 v rámci turnaje TOP MINI Star utkala mužstva z prvních a druhých míst skupin po základní části soutěže.

 

VÝSLEDKY FINÁLOVÉ SKUPINY :

 

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI - FK ZENIT ČÁSLAV              0 : 0

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI - FK ÚJEZD NAD LESY         2 : 0

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI - FK VIKTORIA ŽIŽKOV          0 : 1

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI - DRÁČATA KBELY                0 : 0

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI - SK VIKTORIA ŽIŽKOV          2 : 0

FK ZENIT ČÁSLAV - FK ÚJEZD NAD LESY            2 : 1

FK ZENIT ČÁSLAV - FK VIKTORIA ŽIŽKOV            1 : 0

FK ZENIT ČÁSLAV - DRÁČATA KBELY                  1 : 0

FK ZENIT ČÁSLAV - SK VIKTORIA ŽIŽKOV            1 : 0

FK ÚJEZD NAD LESY - FK VIKTORIA ŽIŽKOV       0 : 1

FK ÚJEZD NAD LESY - DRÁČATA KBELY             1 : 0

FK ÚJEZD NAD LESY - SK VIKTORIA ŽIŽKOV       0 : 0

FK VIKTORIA ŽIŽKOV - DRÁČATA KBELY              0 : 0

FK VIKTORIA ŽIŽKOV - SK VIKTORIA ŽIŽKOV        0 : 1

DRÁČATA KBELY - SK VIKTORIA ŽIŽKOV             1 : 3

 

KONEČNÉ POŘADÍ  I. ročníku soutěže MINI Star

1. FK ZENIT ČÁSLAV

2. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI

3. SK VIKTORIA ŽIŽKOV

4. FK VIKTORIA ŽIŽKOV

5. DRÁČATA KBELY

6. FK ÚJEZD NAD LESY

---------------------------------------------

Pořadí na dalších místech bylo určeno na základě pořadí  a bodů získaných za pořadí v jednotlivých turnajích. (Za první místo v jednotlivých turnajích MINI STAR od září do května turnaji se započítalo 6 bodů, za druhé místo 5 bodů až k šestému místu, které bylo za jeden bod).

7. SK ÚVALY                                        36 bodů

8. PRAGIS SATALICE                          35 bodů

9. FK KLÁNOVICE                              32 bodů

10. SK KLADNO                                  28 bodů

11. SK ČESKÝ BROD                          16 bodů

12. LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE    15 bodů

      AFK MILOVICE                             15 bodů

      FK BRANDÝS-BOLESLAV           15 bodů (účast až od 1.10.2010)

      RADOŠOVIČTÍ TYGŘI                  15 bodů

16. SK HORNÍ MĚCHOLUPY             15 bodů (účast až od 1.1.2011)

17. ČECHIE DUBEČ                               8 bodů

      DRÁČATA KYJE                              8 bodů (účast až od 1.1.2011)    

 

II. ročník TOP MINI Star 2011

V sobotu 4.6.2011 se uskutečnil II. ročník fotbalového turnaje fotbalových školiček. Kromě mužstev soutěže MINI Star se zúčastnila dále mužstva : SK Labský Kostelec, Bohemians Praha, SK Motorlet Praha 1 a 2, Běchovičtí sršni 2, Koloušci Neratovice a Dráčata Kyje 2. Turnaje se nezúčastnilo mužstvo Čechie Dubeč (školka v přírodě). Mužstva byla rozdělena do 4 základních skupin, ve kterých se mužstva utkala každý s každým.

 

Skupina A :                                                      Skupina B :

FK ÚJEZD NAD LESY                      SK LABSKÝ KOSTELEC

DRÁČATA KBELY                            SK ČESKÝ BROD

FK VIKTORIA ŽIŽKOV                    SK KLADNO

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                         FK KLÁNOVICE

FK ZENIT ČÁSLAV                           SK MOTORLAT PRAHA 1

SK VIKTORIA ŽIŽKOV                    DRÁČATA KYJE 2

 

Skupina C :                                                          Skupina D 

AFK MILOVICE                                  DRÁČATA KYJE 1

LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE         SK HORNÍ MĚCHOLUPY

KOLOUŠCI NERATOVICE                SK ÚVALY

BOHEMIANS PRAHA                         RADOŠOVIČTÍ TYGŘI

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI 2                        FK BRANDÝS-BOLESLAV

SK MOTORLET 2                                PRAGIS SATALICE

 

Výsledky skupiny A : jsou uvedeny výše.

 

Výsledky skupiny B :

SK LABSKÝ KOSTELEC - SK ČESKÝ BROD         2 : 0

SK LABSKÝ KOSTELEC - SK KLADNO                 0 : 1

SK LABSKÝ KOSTELEC - FK KLÁNOVICE           2 : 0

SK LABSKÝ KOSTELEC - SK MOTORLET 1          0 : 1

SK LABSKÝ KOSTELEC - DRÁČATA KYJE 2        1 : 0

SK ČESKÝ BROD - SK KLADNO                             2 : 0

SK ČESKÝ BROD - FK KLÁNOVICE                       2 : 1

SK ČESKÝ BROD - SK MOTORLET 1                      1 : 5

SK ČESKÝ BROD - DRÁČATA KYJE 2                    0 : 0

FK KLÁNOVICE - SK KLADNO                               0 : 0                         

FK KLÁNOVICE - SK MOTORLET 1                        0 : 5

FK KLÁNOVICE - DRÁČATA KYJE 2                      3 : 1

SK MOTORLET 1 - SK KLADNO                              0 : 4

SK MOTORLET 1 - DRÁČATA KYJE 2                     2 : 0

SK KLADNO - KYJE 2                                                0 : 0

 

Výsledky skupina C :

 

AFK MILOVICE - LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE                      1 : 0

AFK MILOVICE - KOLOUŠCI NERATOVICE                             2 : 0

AFK MILOVICE - BOHEMIANS PRAHA                                      2 : 0

AFK MILOVICE - BĚCHOVIČTÍ SRŠNI 2                                     2 : 0

AFK MILOVICE - SK MOTORLET 2                                              2 : 0

LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE - KOLOUŠCI NERATOVICE     2 : 2

LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE - BOHEMIANS PRAHA              0 : 0

LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE - BĚCHOVIČTÍ SRŠNI 2            0 : 0

LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE - SK MOTORLET 2                     0 : 1

KOLOUŠCI NERATOVICE - BOHEMIANS PRAHA                     0 : 3

KOLOUŠCI NERATOVICE - BĚCHOVIČTÍ SRŠNI 2                    4 : 0

KOLOUŠCI NERATOVICE - SK MOTORLET 2                            1 : 1

BOHEMIANS PRAHA - BĚCHOVIČTÍ SRŠNI 2                            2 : 0

BOHEMIANS PRAHA - SK MOTORLET 2                                    0 : 1

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI 2 - SK MOTORLET 2                                  0 : 1

 

Výsledky skupina D :

 

DRÁČATA KYJE 1 - SK HORNÍ MĚCHOLUPY                          2 : 2

DRÁČATA KYJE 1 - SK ÚVALY                                                  1 : 2

DRÁČATA KYJE 1 - RADOŠOVIČTÍ TYGŘI                              1 : 1

DRÁČATA KYJE 1 - PRAGIS SATALICE                                    0 : 1

DRÁČATA KYJE 1 - FK BRANDÝS-BOLESLAV                       0 : 1

SK HORNÍ MĚCHOLUPY - SK ÚVALY                                      0 : 0

SK HORNÍ MĚCHOLUPY - RADOŠOVIČTÍ TYGŘI                   2 : 1

SK HORNÍ MĚCHOLUPY - PRAGIS SATALICE                         1 : 0

SK HORNÍ MĚCHOLUPY - FK BRANDÝS-BOLESLAV            2 : 0

SK ÚVALY - RADOŠOVIČTÍ TYGŘI                                           3 : 0

SK ÚVALY - PRAGIS SATALICE                                                 0 : 0

SK ÚVALY - FK BRANDÝS-BOLESLAV                                    1 : 0

RADOŠOVIČTÍ TYGŘI - PRAGIS SATALICE                              0 : 2

RADOŠOVIČTÍ TYGŘI - FK BRANDÝS-BOLESLAV                 1 : 2

PRAGIS SATALICE - FK BRANDÝS-BOLESLAV                       2 : 0

 

Podle pořadí v jednotlivých základních skupinách A - D byla mužstva rozdělena do skupin o konečné pořadí v turnaji. Mužstva z prvních míst základních skupin se utkala o celkové vítězství v turnaji - ve skupině o 1. - 4. místo, mužstva z druhých míst základních skupin se utkala o celkové 5. - 8. místo, mužstva ze třetích míst základních skupin bojovala o celkové 9. - 12. místo, mužstva ze čtvrtých míst základních skupin bojovala o 13. - 16. místo, týmy z pátých míst základních skupin bojovala o 17. - 20. místo a týmy ze šestých míst základních skupin hrála o 21. - 24. místo.

 

ZÁPASY O CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ V TURNAJI

SKUPINA o 1. až 4. místo

FK ZENIT ČÁSLAV - SK MOTORLET PRAHA 1                 2 : 2

FK ZENIT ČÁSLAV - AFK MILOVICE                                 0 : 0

FK ZENIT ČÁSLAV - SK ÚVALY                                          2 : 1

SK MOTORLET PRAHA 1 - AFK MILOVICE                       0 : 0

SK MOTORLET PRAHA 1 - SK ÚVALY                                4 : 1

AFK MILOVICE - SK ÚVALY                                                1 : 1

 

SKUPINA o 5. až 8. místo

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI - SK LABSKÝ KOSTELEC                1 : 0

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI - SK MOTORLET PRAHA 2               0 : 0

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI - SK HORNÍ MĚCHOLUPY                0 : 0

SK LABSKÝ KOSTELEC - SK MOTORLET PRAHA 2         2 : 0

SK LABSKÝ KOSTELEC - SK HORNÍ MĚCHOLUPY         0 : 0

SK MOTORLET PRAHA 2 - SK HORNÍ MĚCHOLUPY       0 : 0

 

SKUPINA o 9. až 12. místo

SK VIKTORIA ŽIŽKOV - SK ČESKÝ BROD                         1 : 1

SK VIKTORIA ŽIŽKOV - BOHEMIANS PRAHA                   2 : 0

SK VIKTORIA ŽIŽKOV - PRAGIS SATALICE                       2 : 0

SK ČESKÝ BROD - BOHEMIANS PRAHA                            1 : 1

SK ČESKÝ BROD - PRAGIS SATALICE                                0 : 1

BOHEMIANS PRAHA - PRAGIS SATALICE                         1 : 2

 

SKUPINA o 13. až 16. místo

FK VIKTORIA ŽIŽKOV - SK KLADNO                                   0 : 1

FK VIKTORIA ŽIŽKOV - KOLOUŠCI NERATOVICE            5 : 0

FK VIKTORIA ŽIŽKOV - FK BRANDÝS-BOLESLAV            1 : 0

SK KLADNO - KOLOUŠCI NERATOVICE                              1 : 1

SK KLADNO - FK BRANDÝS-BOLESLAV                              1 : 1

KOLOUŠCI NERATOVICE - FK BRANDÝS-BOLESLAV       1 : 1

 

SKUPINA o 17. až 20. místo

DRÁČATA KBELY - FK KLÁNOVICE                                     0 : 0

DRÁČATA KBELY - LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE             5 : 0

DRÁČATA KBELY - DRÁČATA KYJE 1                                  5 : 0

FK KLÁNOVICE - LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE                2 : 1

FK KLÁNOVICE - DRÁČATA KYJE 1                                     0 : 0

LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE - DRÁČATA KYJE 1             1 : 2

 

SKUPINA o 21. až 24. místo

FK ÚJEZD NAD LESY - DRÁČATA KYJE 2                            0 : 0

FK ÚJEZD NAD LESY - BĚCHOVIČTÍ SRŠNI 2                     3 : 0

FK ÚJEZD NAD LESY - RADOŠOVIČTÍ TYGŘI                     5 : 0

DRÁČATA KYJE 2 - BĚCHOVIČTÍ SRŠNI 2                           3 : 0

DRÁČATA KYJE 2 - RADOŠOVIČTÍ TYGŘI                           2 : 0

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI - RADOŠOVIČTÍ TYGŘI                       0 : 0

 

CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ MUŽSTEV V TURNAJI TOP MINI Star 2011

1. SK MOTORLET PRAHA 1                              

2. FK ZENIT ČÁSLAV

3. AFK MILOVICE

4. SK ÚVALY

5. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI

6. SK LABSKÝ KOSTELEC

7. SK MOTORLET PRAHA 2

8. SK HORNÍ MĚCHOLUPY

9. SK VIKTORIA ŽIŽKOV

10. PRAGIS SATALICE

11. SK ČESKÝ BROD

12. BOHEMIANS PRAHA

13. FK VIKTORIA ŽIŽKOV

14. SK KLADNO

15. FK BRANDÝS-BOLESLAV

16. KOLOUŠCI NERATOVICE

17. DRÁČATA KBELY

18. FK KLÁNOVICE

19. DRÁČATA KYJE 1

20. LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE

21. FK ÚJEZD NAD LESY

22. DRÁČATA KYJE 2

23. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI 2

24. RADOŠOVIČTÍ TYGŘI

 

 

 

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA