Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na hřišti Sokola Běchovice se odehrál finálový turnaj ročníku TOP MINI Star 2010 za účasti 24 mužstev. Náš tým nebyl v plné síle - pár pravidelných účastníků (např. Adam nebo Kryštof ) nebylo přítomno. V bráně musel zaskočit místo nemocného Denise Martin Zobina a předváděl skvělé zákroky - včasným vyběhnutím zmařil několik dobrých příležitostí soupeřů, ale všechno pochytat nemohl. Dá se říct, že základní část turnaje kluci "prospali" a v podstatě kromě jedné střely netrefili bránu. Teprve po patřičných domluvách došlo v posledních třech zápasech ke zlepšení a byť jsme nepředváděli žádný velký fotbal, alespoň byla vidět bojovnost, což přineslo i náznaky šancí a střelecké příležitosti a i góly. S vedrem bojovali asi víc rodiče a trenéry, kteří byli rádi za každou chvíli strávnou ve stínu, než pro borci bojující na hřišti.

Naše utkání v základní skupině:

SK Kladno - Labský Kostelec 1:0 (branka Štěpán Kácl)

SK Kladno - Klánovice 0:0

SK Kladno - Motorlet 1 0:4

SK Kladno - Kyje 2 0:0

SK Kladno - Český Brod 0:2

Tyto výsledky nám přisoudily čtvrté místo a tím pádem jsme v druhé fázi turnaje bojovali o konečné 13. místo s týmy ze čtvrtých míst dalších skupin.

Výsledky v druhé skupině:

SK Kladno - FK Viktoria Žižkov 1:0 (branka Štěpán Kácl)

SK Kladno - Neratovice 1:1 (branka Matěj Pliml)

SK Kladno - Brandýs Boleslav 1:1 (branka Matěj Pliml)

14. místo v tomto turnaji vybojovali: Martin Zobina, Štěpán Kácl, Ruda Michalski, Lukáš Grumlík, Matěj Pliml, Kvído Reitmaier, Tomáš Dvořák, Dominik Levý, David Kočarjan, Vašek Burger, Matěj Suchopárek, Kuba Novák.

 

Fotky:

skkladno2004.rajce.idnes.cz/2011_06_04_Zaverecny_turnaj_MINISTAR_Bechovice/

skkladno2004.rajce.idnes.cz/TOP_MINI_Star_2010_Bechovice_4.6.2011/