Jdi na obsah Jdi na menu
 


21. 5. 2012

V sobotu 9.6.2012 jsme úspěšně uspořádali Rozdělovský pohár 2012, na hřišti v Kladně Rozdělově:

www.mapy.cz/s/3UXf

Křížová tabulka skupiny A:

a.jpg

Křížová tabulka skupiny B:

b.jpg

 Výsledky základní části turnaje:

komplet-zakladni.jpg 

Po základních skupinách došlo ke kuriozitě a to sice k rovnosti bodů a skóre v tabulce skupina A, takže o pořadí na prvním a druhém místě rozhodl dodatečný penaltový rozstřel mezi naším modrým týmem, (který se po úvodní remíze 2 : 2 se Spartou Kladno ve zbývajících zápasech nenechal zaskočit a všechny tři již vyhrál) a Spartou Kladno. Díky přesnější střelbě v této dovednostní soutěži jsme šli do semifinále z prvního místa skupiny proti druhému ze skupiny B - pozdějšímu vítězi SK Slaný. V utkání jsme tahali za kratší konec a tak bylo brzy jasné, že budeme bojovat proti poraženému z druhého semifinále o konečné třetí místo. Tím byla opět Sparta Kladno. V tomto utkání jsme zvítězili 5 : 2 a tak jsme se mohli radovat z pomyslné bedny.

Náš bílý tým začal výhrou nad Slavojem Kladno 3 : 2 a pokračoval remízou  s týmem SK Třeboradice 3 : 3. Poslední dva zápasy skupiny ale již vyzněly zcela jasně pro naše soupeře a shodou okolností finalisty turnaje SK Slaný a TJ Unhošť. O čtvrtém místě ve skupině rozhodlo horší skóre proti Třeboradicím a tím pádem jsme se utkali o konečné sedmé místo s mužstvem Hřebče. V něm jsme dlouho prohrávali, ale Vašek Burgr v závěru dvěma střelami otočil v náš prospěch a vystřelil nám sedmé místo. Finále ovládli hráči SK Slaný, kteří nad TJ Unhošť zvítězili poměrně jasně 3 : 0.

Konečné pořadí:

1. SK Slaný

2. TJ Unhošť

3. SK Kladno modrá

4. FK Sparta Kladno

5. Zákolany

6. SK Třeboradice

7. SK Kladno bílá

8. SK Hřebeč

9. FK Řeporyje

10. FC Slavoj Kladno

Děkujeme všem soupeřům za účast a výkony, fanouškům za podporu, rozhodčím, trenérům, rodičům a všem dalším rodinným příslušníkům a těšíme se na shledanou při dalším podobném turnaji. Fotodokumentace z průběhu a vyhlášení jsou k dispozici: 

skkladno2004.rajce.idnes.cz/Rozdelovsky_pohar_2012

skkladno2004.rajce.idnes.cz/Vyhlaseni_Rozdelovsky_pohar