Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stochov 19.2.

23. 2. 2012

 Turnaj SK Slaný – Stochov 19.2.2012

 

Turnaje se zúčastnilo osm týmů, které pořadatelé rozdělili do dvou čtyřčlenných skupin. První a druhé celky ze skupin postoupily do „Velkého finále“,  tedy skupiny o vítěze turnaje. Zápas ze základní skupiny se započítával. Podobným způsobem hrály o konečné 5.-8. místo celky, které skončily na třetím a čtvrtém místě v základních skupinách.

Základní skupina

SK Kladno 04 – Baník Most 5:0

Branky: Pliml 3, Reitmaier 2

Hned od úvodu se naše první čtyřka Levý, Kácl, Reitmaier a Pliml dokázala proti soupeři prosadit. Góly až na jednu výjimku ale přicházely pouze po samostatných akcích, což byl ale úkaz, který provázel výkon týmu po celou dobu turnaje. Přesto si soupeř nevytvořil žádnou šanci a Tomáš Dvořák v brance tak čelil pouze mnohdy nevyzpytatelným přihrávkám od našich obránců. S výsledkem ale panovala spokojenost. Dobrý vstup do turnaje.

 

SK Kladno 04 – SK Slaný červení 10:0

Branky: Pliml 5, Reitmaier , Kácl, Grumlík, Heler, vlastní

Jednoznačná záležitost kladenského potěru. Góly padaly jak na běžícím pásu, až je obsluha světelné tabule nedokázala několikrát zaznamenat a nakonec jeden gól v náš prospěch ještě stařík v kukani přidal (je označen jako vlastní). Pozitivem bylo, že se dokázala prosadit také druhá čtveřice, negativem, že ani proti nejslabšímu soupeři na turnaji nedokážou kluci hrát alespoň chvíli kombinačně. Přihrávka je pro ně i po dvou a více letech fotbalu snad sprosté slovo.

 

SK Kladno 04 – SK Louny 2:2

Branky: Pliml 2

S jistotou účasti ve finálové skupině jsme proti dobře hrajícímu soupeři rychle vedli, když si Matěj Pliml dvakrát poradil a zakončil s přehledem kolem gólmana. Škoda jen, že v dalších šancích už tolik přehledu neprokázal a nastřelil dvakrát gólmana. Nikdo jiný se totiž do šancí nedostal a navíc jsme soupeře několika chybami a neschopností odkopnout míč od vlastní branky do bezpečí nechali nejprve snížit a půl minuty před koncem i vyrovnat. Právě tenhle zápas se navíc započítával do finálové skupiny.

 

Finálová skupina

 

SK Kladno 04 – Admira Praha 2:2

Branky: Pliml 2

 

Výsledkově i vývojem skóre naprosto shodný duel jako s SK Louny. Jen s tím rozdílem, že Admira byla kvalitnějším soupeřem. Pustila nás už jen do jediné šance, tu ale Vašík Burger bohužel zblízka neproměnil.  Admira si navíc sama vytvořila několik příležitostí, které však pochytal Denis Švestka, který se k týmu připojil po druhém utkání.  

 

SK Kladno 04 – Labský Kostelec 3:0

Branky: Pliml, Kácl, Reitmaier

K udržení naděje na celkové prvenství jsme potřebovali bezpodmínečně vyhrát. Naštěstí znovu, stejně jako v duelu s SK Louny, zafungovala spolupráce Švestka – Pliml. Náš brankář vykopl dlouhý míč za obranu soupeře, Matěj Pliml přesprintoval obránce a kolem gólmana zavěsil. Navíc kluci dokázali přidat i další dva góly a vzadu udržet čisté konto. Bylo jasné, že Kladno skončí nejhůře druhé, ale v závěrečném utkání sebrala Admira Lounům bod a se stejným počtem bodů, ale lepším skóre mohli kluci slavit druhé turnajové vítězství v historii!

 

!!!!!!!!!!!!! GRATULUJEME!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář