Jdi na obsah Jdi na menu
 


18. 3. 2012

V našem prvním zápase turnaje jsme brzy nad Čáslaví vedli, ale po neproměněných šancích jsme soupeře pustili do jedné šance a byl z toho vyrovnávací gól. Skóre 1:1 už se nezměnilo.

V druhém utkání proti Bohemians Praha jsme se do pořádné šance nedostali a byla z toho bezgólová remíza s pozdějším finalistou.

V posledním utkání ve skupině jsme proti celkovému vítězi turnaje Horním Měcholupům neměli šanci uspět. Soupeř měl v týmu kluky o rok starší než my a ve většině soubojů nás přetlačil.

Do vyřazovací části jsme šli ze třetího místa a soupeřem byl tým Březiněvsi. Zrodila se další bezgólová remíza a tím pádem penaltový rozstřel. V něm se ani jeden z našich tří střelců nezmýlil a protože soupeře Denis jednou vychytal, zápas o páté místo proti Hradišťku byl náš.

I tentokrát bez gólů a další penaltový rozstřel, kde jsme jednou chybovali my.

Na tomto turnaji není moc co hodnotit, s jedním vstřeleným gólem ze hry během 53 minut hry může jen těžko znamenat lepší výsledek.

Na závěr něco málo na zamyšlenou. Možná to sem úplně nepatří, jestliže se ale na turnajích a v zápasech budeme chtít prezentovat tímto způsobem, tzn. bez bojovnosti, snahy a zápalu, výsledky nebudou lepší než v Říčanech. Dva vyhrané turnaje v krátké době některým klukům možná příliš stouply do hlavy a jestliže si chtějí o sobě myslet, že jsou hvězdy, tak zpátky na zem!!! Navíc se neprezentujeme ani jako tým, který táhne za jeden provaz. Kluci by měli ukázat bojovnost na hřišti soupeři a ne se mezi zápasy "ponižovat", posmívat se jeden druhému, vyčítat si chyby, po kterých dostaneme góly nebo šance, ve kterých někdo druhý selhal. A po dnes předvedených výkonech už vůbec ne. Většina z nich má nominaci na každý turnaj jistou - nemusí nejspíš na trénincích nic moc dokazovat, protože stejně na turnaj pojedou a možná už by stálo za to, udělat změnu i v tomto směru. Dnešní turnaj stejně jako ten minulý v Hořovicích se daly odehrát i v menším počtu kluků, než na obou akcích bylo. Myslím, že by to prospělo i v tom směru, že by se dostali víc do tempa a do hry, než ve chvíli, kdy je připravena na střídání ještě jedna kompletní čtveřice a další dva kluci navíc, zvlášť když se hraje 1x 10 minut. A když pak jeden turnaj odfláká a na příští nepojede, tak to možná bude motivace...