Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Slaný 11.9.2011

 

  HŘIŠTĚ A           x  HŘIŠTĚ B          
  9:00 Slaný červený   Lab. Kostelec : x Slaný modrý   Neratovice :
  9:10 Mladá Boleslav   Sparta B : x Neštěmice   Bohemians 
  9:20 Chomutov   SK Kladno   
: x Slaný červený   Sparta A 
   střelci: 2x Pliml,   Kácl        x            
  9:30 Slaný modrý   Bohemians : x Sparta B   Lab. Kostelec
  9:40 Neratovice   Mladá Boleslav : x Chomutov   Neštěmice 
  9:50 SK Kladno   
  Sparta A : x Labský Kostelec   Slaný modrý
  střelci: -----------           x            
10:00 Slaný červený   Chomutov : x Sparta B   Bohemians
10:10 Neštěmice   Neratovice : x Sparta A   Mladá Boleslav  :
10:20 Slaný modrý   Sparta B : x SK Kladno    
  Lab. Kostelec
              x střelci: Pliml          
10:30 Sparta A   Chomutov : x Bohemians   Slaný červený 
10:40 Mladá Boleslav   Neštěmice : x Sparta B    Neratovice 
10:50 Slaný modrý   SK Kladno   
: x Lab. Kostelec   Chomutov 
  střelci: Mirčevský           x            
11:00 Neratovice   Slaný červený : x Bohemians   Sparta A 
11:10 Neštěmice   Sparta B : x Mladá Boleslav   SK Kladno   
              x střelci: Heler          
11:20 Bohemians   Lab. Kostelec : x Chomutov    Slaný modrý  :
11:30 Neratovice   Sparta A : x Slaný červený    Neštěmice 
11:40 Sparta B   SK Kladno   
: x Lab. Kostelec   Mladá Boleslav 
  střelci: ------------           x            
11:50 Neštěmice   Slaný modrý : x Chomutov    Slaný modrý 
12:00 Neratovice   Lab. Kostelec : x Sparta B    Slaný červený 10 
12:10 Sparta A   Neštěmice : x SK Kladno   
  Bohemians 
              x střelci: Grumlík,   Pliml, Kácl       
12:20 Mladá Boleslav   Slaný modrý : x Neratovice    Chomutov 
12:30 SK Kladno  
  Slaný červený : x Sparta A    Sparta B 
  střelci: Pliml 4,
  Reitmaier 2,       x Grumlík, Mirčevský          
12:40 Lab. Kostelec   Neštěmice : x Bohemians    Mladá Boleslav 
12:50 Sparta A   Slaný modrý : x SK Kladno  
  Neratovice 
              x střelci: Pliml, Kácl
         
13:00 Chomutov   Sparta B : x Slaný červený    Mladá Boleslav 
13:10 Bohemians   Neratovice : x Neštěmice    SK Kladno  
              x střelci: Pliml
         
13:20 Mladá Boleslav   Chomutov : x Lab. Kostelec    Sparta A 
13:30 Slaný modrý   Slaný červený : x            
              x            

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA